O firmie.

W czym jesteśmy najmocniejsi?
Jak sama nazwa wskazuje, naszą główną domeną jest "slimowanie", czyli optymalizacja konstrukcji stalowych.

W naszym wypadku jest to kwestia dobrego oprogramowania obliczeniowego, lata analiz różnych struktur i godzinne dyskusje na ich temat, a przede wszystkim dobre wyczucie zachowania się konstrukcji w danych warunkach i wiedza jak z nią postąpić by było optymalnie - ale i bezpiecznie...

Oferujemy optymalizację konstrukcji dla Firm Wykonawczych, Inwestorów Indywidualnych i Zastępczych, którzy przygotowują się do rozpoczęcia realizacji inwestycji i dysponują gotowym projektem. Bez żadnych zobowiązań chętnie sprawdzimy poziom potencjalnych oszczędności.

 

Klasyczna oferta
Nasze Biuro projektowe zajmuje się sporządzaniem kompletnej dokumentacji technicznej w branży budowlanej w zakresie konstrukcji stalowych i żelbetowych.

Wykonujemy opracowania projektowe we wszystkich stadiach realizacji obiektu od koncepcji, poprzez projekt budowlany do projektu wykonawczego wraz z warsztatowym. Oferujemy szeroki wachlarz projektowanych obiektów, m.in. mała architektura, budynki inwentarskie, wiaty, hale produkcyjne i magazynowe, chłodnie-mroźnie, centra handlowe, estakady i obiekty przemysłowe, obiekty sportowe i rekreacyjne, wieże i maszty, dworce i lotniska.

 

Ponadto...
Oprócz prac projektowych Biuro zajmuje się badaniami i rozwojem nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych. Obecnie rozwijamy dział zajmujący się projektowaniem obudów i przekryć membranowych. Nie stronimy od indywidualnych analiz powiązanych z drganiami czy sejsmiką. Przeprowadzamy także szczegółowe analizy elementów i połączeń oparte na metodzie MES.

Pracownia projektowa.

Nasze biuro istnieje od 2013 roku, ale doświadczenie sięga roku 2005r. Jesteśmy dynamicznym zespołem inżynierów Wydziału Budownictwa Politechniki Białostockiej. Przez te kilka lat nasz zespół zdobywał doświadczenie biorąc udział przy projektowaniu dziesiątek obiektów o zróżnicowanej strukturze i charakterze. Głównym profilem działalności biura jest projektowanie konstrukcji budowlanych i inżynierskich w zakresie konstrukcji stalowych i żelbetowych.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do rynku krajowego. Przygotowujemy dokumentację dla obiektów zlokalizowanych w różnych częściach Europy w oparciu o lokalne normy. Dokumentację techniczną wykonujemy na licencjonowanym oprogramowaniu, którego główną częścią jest pakiet Autodesk Building Design Suite w wersji Ultimate. Projektowanie graficzne odbywa się w pełni trójwymiarowym środowisku w programie ProSteel v8i (Bentley), który na tle

konkurencji wyróżnia się bardzo przejrzystymi rysunkami. Łatwą wymianę danych zapewnia możliwość eksportu modelu do różnych formatów, np.: NWD, IFC, STP. Modele obliczeniowe powstają w popularnym w naszym kraju sofcie: Robot Structural Analysis Professional (Autodesk). Precyzyjne obliczenia węzłów prowadzone są w oparciu o metodę MES przy użyciu profesjonalnego narzędzia IDEA StatiCa Steel.

Gwarantujemy.

Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń do nas

+48 503 041 340

Napisz wiadomość

Siedziba

Ul. Al. Tysiąclecia P.P. 10a/127
15-111 Białystok. PL

Pracownia

Ul. Gen. Andersa 44 lok. 224
15-113 Białystok. PL

 

SLIMSTEEL Oleksza Leszek
REGON 200790527, NIP 5451538164

© 2023 Slimsteel

Polityka cookies

Wykonanie: Onepix. | DRE STUDIO

×
Strona główna Realizacje Usługi O firmie Kontakt